Linki - Adresowanie kopert. Potwierdzenie nadania listu poleconego. Pocztowa książka nadawcza.

Przejdź do treści

Menu główne:

Linki

NetCabs - system informatyczny dla firm Taxi

System NetCabs jest kompleksowym systemem informatycznym do zarządzania firmą taxi lub przewóz osób. Głównym zadaniem systemu jest wspomaganie dyspozytorów w procesie obsługi zleceń. System pozwala na sprawne przyjmowanie, obsługę, modyfikację oraz wysyłanie zleceń do kierowców.

Nieprzerwanie monitoruje sytuację w korporacji. Pracownicy w dowolnym momencie mają dostęp do informacji o realizowanych zleceniach, pozycji taksówek i wielu innych istotnych informacji.
Do komunikacji, zamiast tradycyjnej infrastruktury radiowej, wykorzystywany jest internet oraz sieć GSM. Pozycja taksówki określana jest automatycznie na podstawie GPS. System współpracuje z centralami telefonicznymi dzięki czemu może monitorować połączenia przychodzące oraz wychodzące z korporacji. Opcja wysyłania wiadomości SMS do Klientów umożliwia szybkie i precyzyjne informowanie ich o stanie realizacji zlecenia.


SumUp to mobilne systemy płatności, które pozwalają na akceptowanie kart płatniczych wszędzie i o każdej porze, za pomocą smartfona lub tabletu z system Android oraz terminala ('Chip & PIN' lub 'PIN+').
SumUp jest najtańszym sposobem przyjmowania płatności kartami, w szczególności dla małych i mobilnych biznesów. Nie ma kosztów stałych, ani miesięcznych opłat.
Przejdź na stronę SumUp klikając w link poniżej, aby móc kupić terminal 'PIN+' w promocyjnej cenie.
 
© 2023 'Enter' Usługi Informatyczne, Szczecin
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego

Ta strona używa cookies, dzięki którym serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.